20 February 2019

Serwis Auto-Kwiatek powstał z pasji do aut i ich naprawy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w serwisie, naprawie oraz obsłudze aut, które jest poparte branżowymi szkoleniami i wieloletnią praktyką w zawodzie. Posiadamy odpowiedni sprzęt i urządzenia, dzięki którym profesjonalnie i skutecznie świadczymy usługi serwisowe i naprawcze.

Wszystkie prace naprawcze wykonujemy zachowując wszelkie normy i standardy jakie określają producenci aut. W naszym serwisie realizujemy pełną obsługę auta. Z pełną naszą oferta zapoznasz się w zakładce Oferta.

Wszystkie nasze prace naprawcze wykonujemy na najwyższym poziomie z należytą starannością i odpowiedzialnością oraz terminowością. Zawsze informujemy co zostało naprawione i wymienione. Używamy i montujemy zawsze odpowiednie części tak aby dotychczasowy komfort użytkowania pojazdu się nie zmienił a nawet poprawił.

Dla naszych gości czekających na odbiór swoich pojazdów zapewniamy pyszną kawę i kącik z prasą branżową oraz z dostępem do WiFi. Dla dobra i poszanowania czasu naszych klientów umawiamy na konkretny dzień i godzinę.

AUTO-Kwiatek

AUTO-Kwiatek

  1. Żubrza 16A

telefon: 606 765 912, 532 443 554

mail: autokwiatek@op.pl

pn-pt: 08:00 – 19:00

sob: 08:00 – 15:00

Pokaż na mapie